EN Become a Trader

Doświadczenia rynkowe, które zbieraliśmy przez wiele lat obecności na globalnych rynkach finansowych znalazły odbicie w naszym autorskim programie szkoleniowym. Become a Trader to więcej niż kurs. To początek Twojej drogi do finansowej niezależności. Become a Trader jest jedynym w swoim rodzaju, w pełni kompletnym programem szkoleniowym, dzięki któremu będziesz mógł pewnym krokiem wejść w świat rynków finansowych. Mnogość metod analizy instrumentów finansowych wprowadzić może chaos u każdego inwestora, bez względu na stopień jego zaawansowania. Dlatego też, bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu wyselekcjonowaliśmy najbardziej efektywne i uniwersalne narzędzia, które znajdują zastosowanie na wszystkich rynkach. To właśnie tym narzędziom poświęcimy nasze szkolenia, konsultacje i warsztaty.

Trading Consulting

Trading Consulting to pakiet kompleksowych usług przeznaczonych dla aktywnych inwestorów rynków finansowych. Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwoliły nam na wypracowanie sprawdzonych mechanizmów oceny efektywności działania inwestora na rynku. Proces badania stosowanej przez tradera strategii inwestycyjnej obejmuje analizę potrzeb i oczekiwań co do systemu, analizę aktualnej sytuacji oraz propozycję zmian w celu maksymalizacji wyniku i stopy zwrotu osiąganych w tradingu. Wraz z inwestorem prowadzona jest koordynacja wdrożenia zaleceń do systemu inwestycyjnego, a postęp jest na bieżąco monitorowany. Dzięki naszej usłudze inwestor otrzymuje niczym nie zaburzony obiektywny obraz wykorzystywanej przez niego strategii transakcyjnej.

Coaching

Istotą coachingu jest wykorzystanie zasobów: wiedzy i umiejętności już posiadanych oraz odpowiednie zmotywowanie i towarzyszenie Klientowi w celowym usprawnianiu jego funkcjonowania. Dzięki indywidualnemu podejściu, Klient może usystematyzować swoją już posiadaną wiedzę oraz lepiej zrozumieć swoje ograniczenia w tradingu. Coach pomaga odnaleźć swoją drogę w spekulacji, dobrać strategię, jak również pokonać swoje słabości. Coaching pomaga przekraczać bariery, rozszerzać strefę komfortu, poznać lepiej samego siebie, podnieść poczucie własnej wartości, znaleźć równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym.

 

“Bycie przygotowanym to połowa sukcesu.”

Miguel de Cervantes