EN Trading Elite

Niezależność, profesjonalizm i doświadczenie to cechy, które najlepiej symbolizują Trading Elite. Nasza elitarna szkoła inwestowania powstała z myślą nie tylko o inwestorach, ale również o osobach, które z inwestycjami jeszcze nigdy nie miały nic do czynienia. Szerząc ideę świadomego inwestowania oraz tradingu, głęboko wierzymy, że każdy człowiek zasługuje na szansę osiągnięcia niezależności finansowej. Lata praktyki oraz praca z setkami inwestorów upewniły nas w przekonaniu, że przekazywana przez nas wiedza jest w stanie zapewnić Ci sukces w inwestowaniu. Jeżeli tak jak dla nas, trading stanie się dla Ciebie sposobem na życie, będziemy w stanie razem czerpać korzyści z Twojej pasji do rynków finansowych. Wierzysz w siebie? My w Ciebie wierzymy.

Become a Trader

Doświadczenia rynkowe, które zbieraliśmy przez wiele lat obecności na globalnych rynkach finansowych znalazły odbicie w naszym autorskim programie szkoleniowym. Become a Trader to więcej niż kurs. To początek Twojej drogi do finansowej niezależności. Become a Trader jest jedynym w swoim rodzaju, w pełni kompletnym programem szkoleniowym, dzięki któremu będziesz mógł pewnym krokiem wejść w świat rynków finansowych. Mnogość metod analizy instrumentów finansowych wprowadzić może chaos u każdego inwestora, bez względu na stopień jego zaawansowania. Dlatego też, bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu wyselekcjonowaliśmy najbardziej efektywne i uniwersalne narzędzia, które znajdują zastosowanie na wszystkich rynkach. To właśnie tym narzędziom poświęcimy nasze szkolenia, konsultacje i warsztaty.

Eksperci

Trading Elite skupia wyłącznie praktyków rynkowych. Współpracujemy z traderami i ekspertami, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w inwestowaniu na rynkach finansowych i chcą podzielić się swoją wiedzą i pasją do tradingu z innymi inwestorami. Ich sukces nie jest dziełem przypadku – to jasno sprecyzowany cel, szczegółowy plan działania i konsekwencja w jego realizacji. Lata poświęcone analizie zachowań kursów instrumentów finansowych oraz tysiące przeprowadzonych transakcji pozwoliły wypracować im niezawodne schematy inwestycyjne. Wiedza naszych Ekspertów, w połączeniu z efektywnością pakietu Become a Trader pozwolą Ci dołączyć do elitarnej społeczności traderów.

 

“Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski.”

Benjamin Franklin