Partnerzy

Comparic.pl to portal publikujący codziennie około 40 analiz, artykułów, wywiadów, ciekawostek dotyczących rynków kapitałowych. Stworzony jest on zarówno dla traderów rynku Forex, towarów, future czy CFD, ale również dla aktywnych inwestorów z GPW. Ponad 20 traderów z różnych rynków pracuje dla Państwa codziennie!

Serwis finansowy macroNEXT to codzienna dawka wiadomości, analiz, komentarzy i danych makroekonomicznych, a więc tego wszystkiego co wpływa na decyzje inwestorów na rynkach finansowych. Nie trzeba już szukać informacji, przekopując się przez niezliczone serwisy internetowe. Teraz wszystko znajdziemy w macroNEXT.

Trader's AreaTradersArea.pl to serwis przeznaczony nie tylko dla Traderów, ale również dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z inwestowaniem. Wieloletnie doświadczenie w tradingu redaktorów Trader’s Area oraz ich wiedza pozwolą każdemu zrozumieć zawiły język tradingu. Sprawdź również hiszpańską wersję tradersarea.es.

Portfel PolakaPortfelPolaka.pl to portal, który zapewnia użytkownikom wiedzę o najnowszych trandach w oszczędzaniu i inwestowaniu. Dostarcza porad o prowadzeniu własnego biznesu oraz jest skarbnicą pomysłów na działalność gospodarczą. PortfelPolaka.pl pozwoli każdemu zrozumieć zawiły świat usług finansowych takich jak, leasingi, kredyty, pożyczki i inne.

MadScan ™ jest skanerem rynku akcyjnego, który operując w czasie rzeczywistym pozwala uczestnikom przeglądać cały rynek. Użytkownicy mogą zdefiniować kryteria wyszukiwania i otrzymywać powiadomienia w czasie rzeczywistym. Przy użyciu skanera użytkownicy otrzymują informacje, które pomagają w procesie decyzyjnym.

RANsquawk jest światowym numerem 1 wśród serwisów oferujących „wykrzykiwanie” newsów i obejmującym USA, Europę oraz Azję i Pacyfik. 24h na dobę zapewnia szybki, obiektywny i wyraźny kanał wiadomości głosowych i tekstowych w czasie rzeczywistym z rynku akcyjnego, FX, FI, energetycznego oraz metali.

Trade Ideas od ponad 10 lat dostarcza rozwiązania dla traderów i inwestorów w ponad 65 krajach. Dzięki skanerowi akcji oraz narzędziu do  backtestów użytkownik wchodzi w zupełnie nowy wymiar tradingu. Szybki dostęp do analiz w czasie rzeczywistym pozwala na bieżąco śledzić sygnały z amerykańskiego rynku akcyjnego.